Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Ponuka pozície - Žilina

Žiadna z vypísaných pozícií Vás nezaujala?

Žádný

Žiadna z vypísaných pozícií Vás nezaujala? Nevadí!

V Certicone spolupracujeme s radom zahraničných partnerov, ktorým pomáhame s vývojom aplikácií a firmware pre ich produkty. Máme skúsenosti s vývojom vlastných produktov, ale baví nás robiť aj výskum a vývoj. Naši najväčší partneri sú z oblasti zdravotníctva, automotive, telekomunikácií a plánovania výroby, môžete sa tak podieľať na jednom z niekoľkých desiatok rôznorodých súčasne bežiacich projektov, takže nie je ťažké vybrať si prácu, ktorá Vás bude naozaj baviť. Vaša práca bude mať skutočne globálny dopad, napríklad v oblasti zdravotníctva vyvíjame softvérové ​​riešenia so zameraním na oblasť kardiológie, ktoré sú nasadené vo viac ako 100 krajinách, na viac ako 35 000 klinikách a pomáhajú miliónom pacientov celosvetovo. Pre oblasť automotive pracujeme na vývoji firmveru pre komponenty pohonných jednotiek moderných elektrických vozidiel, výsledky našej práce sa tak v budúcnosti objavia vo vozidlách všetkých svetových výrobcov. S našou aplikáciou na plánovanie výroby sa môžete stretnúť napríklad u výrobcu veľkých dopravných lietadiel, kde pomáha s plynulosťou výroby.

Radi by ste pracovali na niektorom z našich projektov, ale nenašli ste na našom webe pozíciu, ktorá zodpovedá Vašej doterajšej praxi? Ak máte skúsenosti s programovaním v jazyku C/C+, C#, Java, Angular či akomkoľvek inom, alebo máte skúsenosti s manuálnym či automatizovaným testovaním SW, potom možno hľadáme priamo Vás.

Pošlite nám svoj životopis či odkaz na LinkedIn profil a my sa pokúsime vytvoriť Vám pozíciu na mieru.

ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?

To sme veľmi radi! V tom prípade vyberte jednu z nasledujúcich možností.

Po tom, čo vyberiete jednu z možností, prosíme o vyplnenie formulára vašimi skutočnými údajmi, aby sme vás mohli kontaktovať.

Nevybrali ste si? Nevadí, pozrite sa na ďalšie ponuky

SPÄŤ NA VÝPIS POZÍCIÍ