Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Ponuka pozície - Žilina

System/Devops Engineer

Telekomunikácie

Chcete robiť prácu, ktorá má zmysel a ktorá vás bude baviť?

V CertiCone pracujeme na vývoji nového telekomunikačného systému. Naše riešenie sa využíva pri riadení železničnej prevádzky po celom svete. Pokiaľ Vás bavia nové technológie, chcete sa naučiť niečo nové a rozvíjať svoje schopnosti, možno hľadáme práve Vás!

 

Čo budete robiť?

Hľadáme systémového inžiniera s DevOps presahom. Vašou úlohou bude skúmať nové technológie a prispôsobovať ich nášmu riešeniu. Budete súčasťou vývojového tímu a budete sa podieľať na vylepšovaní produktu. Zároveň budete mať na starosť infraštruktúru a jej optimalizáciu. Občas sa pozriete do Viedne, kde sa stretnete s celým tímom.

 

Čo konkrétne Vás čaká?

Máte radi Linux a zaujímate sa o najnovšie cloudové technológie? Potom ste u nás správne! Stretnete sa s technológiami ako VoIP, SIP, RTP, Kubernetes, HELM, CI/CD, Jenkins, OpenShift, virtualizácia, databáza, siete, automatizácia. Nehľadáme niekoho, kto už všetko vie, ale niekoho, kto má dobré základy a predovšetkým chuť učiť sa nové veci. Na projekte Vás čakajú najnovšie technológie, super tím a práca v medzinárodnom prostredí.

 

Čo od Vás chceme?

Praktické skúsenosti s Linuxom a OpenShift/Kubernetes.
• Angličtinu na komunikačnej úrovni.
• Chuť učiť sa nové veci, byť tímovým hráčom a nebáť sa výziev.

 

Aké je platové ohodnotenie za túto pozíciu?

Pri tejto pozícií ponúkame plat od 2 500€ brutto za mesiac. Finálna výška mzdy však závisí od vašich skúsenosti a znalosti.

 

Čo ponúkame?

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítaš tu. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť  čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?

To sme veľmi radi! V tom prípade vyberte jednu z nasledujúcich možností.

Po tom, čo vyberiete jednu z možností, prosíme o vyplnenie formulára vašimi skutočnými údajmi, aby sme vás mohli kontaktovať.

Nevybrali ste si? Nevadí, pozrite sa na ďalšie ponuky

SPÄŤ NA VÝPIS POZÍCIÍ