Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Zuzana Soukupová

Zuzana Soukupová

Zuzana Soukupová, SW inžinier

Ahoj, som Zuzka a do CertiConu som nastúpila v roku 2019 po mojom návrate zo študijného programu Erasmus.

CertiCon som našla v katalógu pracovných príležitostí a vtedy ma zaujal hlavne svojimi projektmi v oblasti zdravotníctva a kamerových systémov. Na uvedených projektoch však vtedy neboli otvorené pracovné pozície, na ktoré by stačili moje juniorské znalosti. Na pohovore mi však predstavili nemenej zaujímavý projekt telekomunikačných systémov na riadenie prevádzky na železniciach. Potom netrvalo dlho a ja som nastúpila ako automatická testerka.

Momentálne som v tíme, ktorý sa venuje telekomunikačným systémom na riadenie letovej prevádzky. Na projekte som začínala na pozícii testerky a neskôr som sa presunula na pozíciu vývojárky, ktorá je mi bližšia. Som rada, že máme v práci skvelý kolektív, a to tak priamo v CertiCone, ako zo strany zákazníka.

Vo voľnom čase najradšej vyrážam na výlety na bicykli a za turistikou, ideálne so zakončením v krčmičke s dobre načapovaným pivom, najlepšie z minipivovaru. Okrem toho si rada zacvičím jogu alebo si idem zaplávať, a keď to nemusím plánovať, tak rada vyrazím aj na výlet do zahraničia.