Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Vladimíra Adamová

Vladimíra Adamová

SW inžinier

Po dvoch rokoch štúdia medicíny, prvom zamestnaní a štyroch rokoch rodičovskej dovolenky som stála pred zásadným životným rozhodnutím. Potrebovala som si nájsť dostatočne stabilnú, flexibilnú a dobre platenú prácu, ktorá by mi umožnila postaviť sa na vlastné nohy a zároveň sa starať o syna. Voľba padla na programovanie.

Na odporúčanie môjho partnera som sa začala učiť sama. Postupne som absolvovala niekoľko malých prác a mesačný intenzívny kurz Javy. Potom sa mi otvorili dvere na juniorskú pozíciu back-end developera v poprednej českej softvérovej spoločnosti. Rok, ktorý som tam strávil, som využil na ďalší rozvoj, okrem iného aj na získanie certifikátu OCA.

Keď nastal čas na zmenu, okamžite ma zaujala ponuka od spoločnosti CertiCon, ktorá presne splnila moje očakávania. Na pohovore sa všetko potvrdilo a dodnes som vďačný, že som dostal príležitosť podieľať sa na interných a zákazníckych projektoch spoločnosti ako softvérový vývojár.

V spoločnosti CertiCon oceňujem najmä priateľskú atmosféru medzi kolegami a ústretovosť a ochotu vedenia prispôsobiť sa môjmu rozvrhu. Pokojné pracovné prostredie vytvára optimálne pracovné podmienky, takže môžem každý deň chodiť domov s čistou hlavou a byť k dispozícii svojej rodine.