Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Ponuka pozície - Žilina

JAVA DEVELOPER

Automotive

Pre nášho významného zákazníka z automobilového priemyslu, nemeckú spoločnosť vyrábajúcu riadiace jednotky pre automobily, pracujeme na vývoji a testovaní softvéru na diagnostiku vozidiel.

Ide o súbor komplexných nástrojov na podporu celého životného cyklu diagnostických procesov a postupov – od samotnej implementácie, cez ich následné použitie na výrobnej linke až po popredajné nasadenie v bežných dielňach. Vyvíjame, testujeme a nasadzujeme globálny priemyselný produkt, ktorý sa používa takmer na všetkých kontinentoch v stovkách tisíc použití.

Náplň práce

  • Analyzujte požiadavky zákazníkov.
  • Navrhnúť technickú implementáciu alebo zmeny architektúry celého riešenia.
  • Konzultovať požiadavky a navrhované riešenia so zákazníkom alebo ostatnými členmi tímu.
  • Implementácia nových funkcií vrátane automatizovaných testov.

Aké vývojové prostredie používame?

  • Podľa preferencií projektového tímu.

Aké technológie používame?

  • Java SE, Spring Framework.
  • SQL DB.

Okrem toho v rámci širšieho projektového tímu využívame?

  • Java, Eclipse Equinox, OSGi.
  • REST, SOAP.
  • Postman, Soup UI.
  • GIT, TFS.
  • ANT, MAVEN.
  • QF, Junit, Mockito, Sikuli.
  • Technológia z oblasti automotive (znalosť je výhodou, nie nevyhnutnosťou).
  • Komunikačné protokoly – UDS, KWP a iné
  • DoIP
  • D PDU, RP1210
  • OTX, ODX

Požiadavky

  • Java (SE).
  • Angličtina na úrovni minimálne B2 (na komunikáciu so zákazníkmi a tímami v zahraničí).
  • Znalosť Spring Framework, Eclipse Equinox, OSGi, SQL (like) DB, REST, SOAP, ANT, MAVEN, GIT, TFS je výhodou.

Aké je platové ohodnotenie za túto pozíciu?

Pri tejto pozícií ponúkame 2 200€ za mesiac.

Čo ponúkame?

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítaš tu. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť  čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?

To sme veľmi radi! V tom prípade vyberte jednu z nasledujúcich možností.

Po tom, čo vyberiete jednu z možností, prosíme o vyplnenie formulára vašimi skutočnými údajmi, aby sme vás mohli kontaktovať.