Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Ponuka pozície - Žilina

DEVELOPER APLIKÁCIE PRE OBLASŤ ZDRAVOTNÍCTVA

Zdravotnictvo

Pracujeme na vývoji mobilnej aplikácie, ktorá umožní lekárom monitorovať zdravotný stav pacienta s implantovaným kardiostimulátorom a nastaviť jeho funkciu tak, aby čo najlepšie vyhovovala potrebám pacienta. Projekt má celosvetový dosah a aplikácia sa používa na klinikách na všetkých kontinentoch.

Koho hľadáme?

V podstate každý, kto má záujem o IT a túžbu programovať. Jazyk SPEC vyvinul náš zákazník z oblasti zdravotníctva a používa sa v rámci projektu na vytváranie aplikácií pre tablety. Nezáleží nám na tom, či ste začiatočník alebo už máte skúsenosti s programovaním. Potrebujeme len vaše odhodlanie a radi vás naučíme jazyk SPEC.

O svoju kariéru programátora sa však nemusíte obávať. Veľmi dobre vieme, že jazyk SPEC nie je univerzálne použiteľný, preto sa postaráme o to, aby ste mohli vyvíjať v bežných programovacích jazykoch (C#, C++), aby ste mohli časom začať pracovať na ďalších projektoch v našej spoločnosti.

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce je vývoj aplikácií pre tablety so systémom iOS, ale nemusíte sa obávať, že by ste o tomto systéme nič nevedeli. Vašou hlavnou úlohou bude algoritmizovať požiadavky zákazníka a o všetko ostatné sa postará framework a vývojové prostredie.

Čo presne budete robiť?

  • Analýza požiadaviek zákazníka a návrh vhodných riešení pre zadanie.
  • Prediskutovanie požiadaviek a navrhovaného riešenia so zákazníkom alebo s ostatnými kolegami.
  • Určenie konečného riešenia a jeho implementácia.
  • Kontrola implementácie kódu ostatných členov tímu.
  • Oprava chýb zistených počas testovania a/alebo praktického používania.

Vývojové prostredie

  • Na vývoj používame Microsoft Visual Studio 2019 a Microsoft Team Foundation Server (TFS) ako systém na vytváranie verzií.

Použitá technológia

Samotná aplikácia je vytvorená v patentovanom jazyku SPEC. Jazyk je napísaný vo formáte XML a definovaný pomocou súborov XSD. Vytvorený program sa potom interpretuje pomocou frameworku, ktorý sa stará o správne fungovanie aplikácie na cieľovom HW. Framework je napísaný v jazyku C# a jeho vytvorenie nie je úlohou tejto pozície. Znalosť jazyka C# je výhodou v prípade ladenia celej aplikácie, ale nie je podmienkou.

Požiadavky

  • Základné znalosti IT, schopnosť písať programy (algoritmizácia).
  • AJ minimálne na úrovni B2 so zameraním na technickú angličtinu, komunikáciu so zákazníkmi a tímami v zahraničí.
  • Výhoda: znalosť XML a C#.

Čo ponúkame?

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítaš tu. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť  čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?

To sme veľmi radi! V tom prípade vyberte jednu z nasledujúcich možností.

Po tom, čo vyberiete jednu z možností, prosíme o vyplnenie formulára vašimi skutočnými údajmi, aby sme vás mohli kontaktovať.

Nevybrali ste si? Nevadí, pozrite sa na ďalšie ponuky

SPÄŤ NA VÝPIS POZÍCIÍ