Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Ponuka pozície - Žilina

C++ developer na Basic software

Automotive

Pre nášho partnera vytvárame základný softvér (embedded coding) SW komponent pre riadiace jednotky v automobilovom priemysle budúcnosti. Tieto riadiace jednotky sa budú montovať do nákladných vozidiel, traktorov alebo autobusov poháňaných hybridným alebo elektrickým pohonom.

Aké služby/úlohy riešime pre zákazníka?
Píšeme takzvaný „basic software“ v jazyku C/C++ pre rôzne softvérové komponenty, ktoré tvoria celú riadiacu jednotku, ktorá riadi a spravuje rôzne pohonné jednotky, snímače a senzory celého vozidla. V súčasnosti vyvíjame SW jednotku pre plne elektrickú alebo hybridnú verziu autobusu alebo nákladného vozidla.

Vývojové prostredie

  • Visual Studio, Eclipse

Použité technológie

  • C, C++, make files pre vývoj
  • GIT, ITL Integrity a ďalšie nástroje v podobe rozsiahleho reťazca nástrojov pre automobilový priemysel, napr. vektorový

Čo presne budete robiť?

Vývojár analyzuje požiadavky na vývoj zvereného softvérového komponentu, ktorý je potom implementovaný v aplikačnej vrstve riadiacej jednotky. Výsledkom jeho práce je kód, ktorý je spolu s ďalšími funkciami integrovaný do finálneho SW celej riadiacej jednotky vozidla. Analýza, dokumentácia, úprava, oprava chýb alebo vývoj zverenej SW časti. Vývojár tiež testuje svoju prácu pomocou jednotkových testov.

Požiadavky

MUST HAVE:

  • Skúsenosti s jazykom C/C++

NICE TO HAVE:

  • Arduino
  • Asembler
  • Znalosť komunikácie na zbernici CAN
  • Skúsenosti s vývojom v bezpečnostnom prostredí (MISRA)
  • AJ aspoň na úrovni B1-B2 so zameraním na technickú angličtinu.

Aké je platové ohodnotenie za túto pozíciu?

Pri tejto pozícií ponúkame 2 200€ za mesiac.

Čo ponúkame?

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítaš tu. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť  čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?

To sme veľmi radi! V tom prípade vyberte jednu z nasledujúcich možností.

Po tom, čo vyberiete jednu z možností, prosíme o vyplnenie formulára vašimi skutočnými údajmi, aby sme vás mohli kontaktovať.

Nevybrali ste si? Nevadí, pozrite sa na ďalšie ponuky

SPÄŤ NA VÝPIS POZÍCIÍ