Vitajte na kariérnom webe spoločnosti CertiCon

Ponuka pozície - Žilina

C# Developer

Zdravotnictvo

Pre nášho zákazníka z oblasti zdravotníctva pracujeme na produkte, ktorý umožňuje lekárom konfigurovať kardiostimulátor, defibrilátor či monitor srdcovej činnosti (súhrnne zariadenia) pri jeho implantácii pacientovi. Z tohto dôvodu sa tomuto produktu hovorí programátor. Programátor je okrem operačnej sály ďalej využívaný aj v klinickej praxi, a to pre zmenu parametrov implantovaných zariadení pri kontrole pacienta u lekára.

Náplň práce

Ako vývojár/ka budete analyzovať zákaznícke požiadavky na správanie aplikácie a pokiaľ zadanie nebude dostatočne jasné, budete ho konzultovať s ostatnými členmi tímu či priamo so zákazníkom. Následne navrhnete vhodné riešenie daného zadania a vykonáte jeho implementáciu v jazyku C#. Zostavíte aplikáciu a vyskúšate funkčnosť Vami navrhnutého a vytvoreného riešenia. V prípade požiadavky na opravu chyby sa pokúsite danú chybu navodiť, zistiť jej príčinu a navrhnúť vhodnú opravu. Budete tiež súčasťou review systému, budete teda vykonávať kontrolu kódu svojim kolegom pred finálnym odovzdaním zákazníkovi.

Hľadáme k nám kolegov motivovaných prácou pre oblasť Medical, kde majú výsledky našej činnosti reálny dopad na životy ľudí po celom svete. Je nutné pochopiť fakt, že vysoká úroveň safety prístupu počas vývoja neumožňuje prepisovať systém či meniť architektúru zo dňa na deň vo veľkom a nemožno tiež v krátkodobom horizonte meniť technológie na tie najnovšie.

Čo presne budete robiť?

  • Analyzovať požiadavky zákazníka.
  • Nad požiadavkami a navrhovaným riešením diskutovať so zákazníkom či kolegami.
  • Určovať finálne riešenie a následne ho implementovať.
  • Code review implementáciou ostatných členov tímu
  • Opravovať chyby zistené pri testovaní či praktickom používaní.

Vývojové prostredie

  • Na vývoj využívame Microsoft Visual Studio 2022 a ako verziovací systém Azure DevOps.

Použité technológie

  • Samotná aplikácia sa tvorí v proprietárnom jazyku SPEC a vo formáteXML je následne interpretovaná pomocou takzvaného frameworku. Náplňou práce pri tejto pozícii je vývoj tohto frameworku v jazyku C#, ktorý vykonáva všetku požadovanú funkčnosť.

Požiadavky

  • Znalosť vývoja v jazyku C#.
  • AJ minimálne na úrovni B2 so zameraním na technickú angličtinu (prebiehať bude komunikácia so zákazníkmi a tímami v zahraničí).
  • Výhodou je znalosť vývoja v Xamarin, JS, XSLT.

Aké je platové ohodnotenie za túto pozíciu?

Pri tejto pozícií ponúkame plat od 2 200€ za mesiac.

Čo ponúkame?

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítaš tu. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť  čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?

To sme veľmi radi! V tom prípade vyberte jednu z nasledujúcich možností.

Po tom, čo vyberiete jednu z možností, prosíme o vyplnenie formulára vašimi skutočnými údajmi, aby sme vás mohli kontaktovať.

Nevybrali ste si? Nevadí, pozrite sa na ďalšie ponuky

SPÄŤ NA VÝPIS POZÍCIÍ